Zelená káva - diskuze

Máte nezodpovězené otázky ohledně hubnutí se zelenou kávou? Chtěli byste se zeptat, zda s tím má někdo zkušenosti? Nestačí vám zveřejněné recenze? Zajímá vás zda nejde o podvod? Chcete zjistit aktuální ceny zelené kávy a nemáte ceník? Položte svou otázku do diskuze a třeba se najde někdo, kdo si s vámi bude rád povídat. Diskuzi sama kontroluju a proto se jednotlivé příspěvky mohou zobrazit s drobným zpožděním.
PŘIDAT TÉMA >>>

Opravdové hubnutí - zhubla jsem 9 kilo!

Tak mi přijde, že jsem měla štěstí, ale oproti mým kamarádkám, které si na zelenou kávu jen stěžují, že to byly vyhozené peníze, mě opravdu pomohla. Zhubla jsem 9 kilo. Nebylo to sice jen kávou, chodím každý třetí den cvičit, ale myslím si, že měla při hubnutí znatelný podíl. Využila jsem zelené kávy v kapslích.
CELÁ DISKUZE >>>

Zelená káva se zázvorem na hubnutí

Zkoušela už některá z vás na hubnutí zelenou kávu se zázvorem? Ráda bych znala vaše názory a zkušenosti. Poměrně nedávno vychvalovaná "obyčejná" zelená káva mi s hubnutím moc nepomohla... Respektive žádné hubnutí se nekonalo.
CELÁ DISKUZE >>>

Recenze kávy

Markéta Š. Moje zkušenosti se zelenou kávou? O podvod zcela určitě nejde, ale o zázrak samozřejmě také ne. Jako doplněk k hubnutí to je dobré, ale bez dalších aktivit nezhubnete. Alespoň jsem to ale...
CELÁ RECENZE >>>

Nové diskuze


Opravdové hubnutí - zhubla jsem 9 kilo!

A kde jsi je kupovala? Já měla kávu z Polska a takový zázrak to teda nebyl.
CELÁ DISKUZE >>>


Website template by ARaynorDesign. Zásady ochrany osobních údajů.